• Komentari isključeni za Član Naučnog odbora iz Austrije prof. dr Jasna Čošabić

Član Naučnog odbora iz Austrije prof. dr Jasna Čošabić

Prof. dr Jasna Čošabić zaposlena je u Prodinger & Partner Wirtschaftstreuhand Steuerberatungs GmbH & Co. Stručnjak je u oblasti zašite podataka, gdje je realizovala više projekata.

Profesionalno iskustvo sticala je u OSCE-u, Evropskom sudu za ljudska prava, Kancelariji Ombudsmana za ljudska prava Bosne i Hercegovine, a bila je i dio kolektiva Visoke škole „Banja Luka College“

Sertifikovana je iz oblasti oporezivanja primanja, radnog i socijalnog prava, WIFI Salzburg, CIPP/E (Certified Information Privacy Professional/Europe) von IAPP (International Association of Privacy Professionals)

Objavljuje naučne radove u međunarodnim časopsima i učestvuje na konferencijama, među kojima je i Internationales Rechtinformatik Symposion IRIS, Salzburg, Pravni fakultet Univerzitet Salzburg