• Komentari isključeni za POZIV – IX naučna konferencija Mediji i ekonomija SEPTEMBAR 2023

POZIV – IX naučna konferencija Mediji i ekonomija SEPTEMBAR 2023

POZIV

Za učešće na IX međunarodnoj naučnoj konferenciji Mediji i ekonomija, koja će se održati u 23. septembra 2023. na Visokoškolskoj ustanovi „BANJA LUKA COLLEGE“ u Banja Luci.

Organizatori Konferencije su Visokoškolska ustanova „Banja Luka College“, Ekonomski fakultet Univerziteta Plekhanov Moskva (PRUE), Fakultet za menadžment u Sremskim Karlovcima, Univerziteta „Union Nikola Tesla„ Beograd, Fakultet za ekonomiju i informatiku Novo Mesto, Slovenija i Visoka škola modernog biznisa Beograd.

Iskustva i naučna saznanja, do kojih ste došli u procesu istraživanja, nama su dragocjena i želimo da ih predočite istraživačima, naučnicima i stručnjacima iz različitih oblasti: mediji, ekonomija, informatika, ekologija, energetska efikasnost i zelena energija, pravo, obrazovanje…

Pozivamo vas da uzmete učešće u radu skupa, sa ili bez rada. Učesnici koji žele da učestvuju sa radom, treba da pošalju prijavu na e-mail medijiiekonomija@blc.edu.ba (subjekt: konferencija).

Uputstvo autorima za izradu radova:

– Referat za naučnu konferenciju treba biti obima do 10 strana A-4) pisanog na maternjem i/ili engleskom jeziku (Times New Roman, 12 pt, prored 1,5, margine 2,5, naslovi velika slova, APA stilom.

Kotizacija za učešće na Konferenciji se ne naplaćuje.

POZIV

Invitation

ROKOVI:

rok za predaju sažetka rada: 25.07.2023.

rok za prijem kompletnog rada 25.08.2023.

rok za recenzije i odgovore autorima 15.09.2023.

Svi radovi biće štampani prije konferencije u Zborniku radova