• Komentari isključeni za Članica Naučnog odbora iz Slovenije

Članica Naučnog odbora iz Slovenije

Sa ponosom predstavljamo doc. dr. Malči Grivec, dekanicu Fakulteta ekonomije i informatike Univerziteta u Novоm mestu, članicu Naučnog odbora MES 2023,

Zaslužna za partnerstvo naših visokoškolskih ustanova i organizaciju same konferencije.
Prije akademskog rada, radila je u Uredu za makroekonomske analize i razvoj Banke Slovenije.
Njen naučno-istraživački rad je i dalje fokusiran na oblast računovodstva i finansija, te oblast poslovanja i marketinga.
Autor je i koautor više naučnih članaka i nezavisnih naučnih izveštaja, te poglavlja u monografskoj publikaciji. Učestvovala je na mnogim međunarodnim i domaćim naučnim i stručnim skupovima. Održala je nekoliko pozvanih predavanja u inostranstvu, а bila је i izlagač na stručnim skupovima interesnih grupa iz privrede.
Bila je voditeljka i gošća raznih okruglih stolova iz svoje naučne oblasti.

▶️ ROKOVI:

• rok za predaju sažetka rada: 15.08.2023.
  • rok za prijem kompletnog rada 01.09.2023.
  • rok za recenzije i odgovore autorima 15.09.2023.
  • Konferencija će biti održana 23.09.2023.