• Komentari isključeni za Predstavljamo novu članicu Naučnog odbora

Predstavljamo novu članicu Naučnog odbora

Podižemo kvalitet konferencije Mediji i ekonomija i ponosno predstavljamo članicu Naučnog odbora iz Poljske, profesorku Agnieszka Malkowska, PhD.

Prof. Malkowska je doktor ekonomskih nauka na Tehnološkom univerzitetu Zapadnog Pomerana u Šćećinu.
Univerzitetski je nastavnik od 2001. godine. Motivišući i talentovani profesor, koji inspiriše studente da se bave akademskim i ličnim uspjehom. Sa strašću sprovodi istraživanja, iz kojih je proisteklo oko 60 naučnih članaka. Specijalizovana za prekograničnu saradnju, lokalni i regionalni razvoj, globalizaciju i EU integracije.
Odradila je ukupno 16 praksi u inostranstvu u okviru Erazmus+ programa (2018-2023).

Svoja dostignuća i iskustvo u nastavi sticala sukcesivno od 2001. godine, a fokusirala se na dvije jasno istaknute oblasti: Međunarodna ekonomija i Menadžment.

Profesor je na Katedri za upravljanje ljudskim kapitalom, Fakultet za ekonomiju, finansije i menadžment Univerziteta u Šćećinu, Poljska.